| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Jakość | 100% oryginał |
| Warunki | Nowy |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Porozumienie | HS400 |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Zgodność | RoHS, CE |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Gwarancja | 3 lata |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Producent | PG |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Protokół | HS400 |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Tworzywo | plastikowy |