| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Nazwa | Karta pamięci Flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB ~ 256 GB |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Błysk | TLC Flash |
| OEM | Wsparcie |
| Produkt | karta pamięci 64gb |
|---|---|
| Użyj dla | Głośnik Dashcam Story Machine |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Współczynnik kształtu | Micro SD (karta TF) |
| Opłatek | Koxia 9T25 |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Nazwa | Karta pamięci przemysłowej 128 GB |
|---|---|
| Klasa | C10 U3 V30 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Flash NAND | 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta pamięci C10 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
|---|---|
| System plików | Fat32 / exfat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kategoria produktu | Karta pamięci TF |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| nazwisko | Karta pamięci 512GB klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | 100% dobrego zdrowia |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Produkt | Karta pamięci TF 32 GB |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | telefony komórkowe, kamery samochodowe, kamery monitorujące, tablety |
| Kolor | Dostosowane |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |