| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Wafer | Industrial Grade KIOXIA Wafer |
| Quality | 100% Original |
| Condition | New |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Agreement | HS400 |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Choice Of Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Compliance | RoHS, CE |
| Write Speed | Up To 140 MB/s |
| Warranty | 3 Years |
| Durability | Shockproof |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Manufacturer | PG |
| Operating Temperature | -25°C To +85°C |
| Protocol | HS400 |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |