| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność pamięci | 256 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Interfejs | HS400 (400 MB/s) |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Pamięć | Błysk |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
|---|---|
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | czarny |
| interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Nazwa produktu | Układy pamięci Emmc klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Opłatek | Koxia |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |