| Nazwa produktu | Wysokiej jakości eMMC marki PG, klasa samochodowa |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Jakość | Excellect |
| Zastosowanie | Elektronika samochodowa |
| Produkt | emmc dla tabletów edukacyjnych |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Logo | dostosowane |
| Nazwa produktu | Chip pamięci EMMC IC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Marka PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Automatyczna klasa eMMC5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pojemność | 8 GB-256 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |