| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| poziom klasy | C10 |
|---|---|
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Poziom UHS | U3 |
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Nazwa | PG Band 256 GB karta TF |
|---|---|
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Zastosowanie | Telefon / mp3 / mp4 / głośnik / kamera deska rozdzielcza |
| Pakiet | Dostosowane opakowanie |
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Nazwa | Karta TF Flash Mini SD |
|---|---|
| Funkcja | Kompaktowa i duża opcja pojemności |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Drony, konsola do gry |
| Wymiary | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Nazwa | Karty pamięci flash |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Nazwa | 32 GB pamięci karty SD |
|---|---|
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| Logo | Dostosowane |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Produkt | Przemysłowa pamięć flash eMMC o pojemności 128 GB |
|---|---|
| Stopień | klasy przemysłowej |
| Technologia flash | 3D NAND |
| Aplikacje | automatyka przemysłowa, przetwarzanie brzegowe, sprzęt medyczny |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash EMMC 5.1 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Pojemność | Do 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć flash eMMC |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |