| Συμφωνία | HS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Λογότυπο | Oem |
|---|---|
| Συμμόρφωση | RoHS, CE |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 140 MB/s |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Αντοχή | Άτακτος |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | PG |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε +85°C |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | πλαστική ύλη |