| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 85°C |
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Wybór Flasha | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Stopień | Klasa komercyjna |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| OEM | Witamy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Nazwa produktu | Automatyczna klasa eMMC5.1 |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Producent | PG |
| Kontroler | SMI |
| fabryka | Tak |
| Nand Flash | TLC/QLC |
|---|---|
| Szereg | Wolny |
| Maksymalna prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Noś poziomowanie | Utrzymany |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Nazwa produktu | Wysoka niezawodność klasy motoryzacyjnej EMMC5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| OEM | Witamy |
| fabryka | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |