| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Overeenkomst | HS400 |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Naleving | RoHS, CE |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Garantie | 3 jaar |
| Duurzaamheid | Schokbestendig |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Vervaardiging | PG |
|---|---|
| Werktemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Protocol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | plastic |