| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Używany do | MP4/telefon/głośnik/telefon komórkowy/aparat |
|---|---|
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Adapter karty Tf | Może być z kartą SD |
| Czytaj prędkość | Do 100 MB/s |
| Poziom klasy | C10 |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| nazwisko | Karta TF z dużą prędkością |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| nazwisko | Oryginalna karta pamięci |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| słowa kluczowe | Pamięć SD TF Karta 100% prawdziwej pojemności |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| słowa kluczowe | Pamięć SD TF Karta 100% prawdziwej pojemności |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Produkt | Przemysłowa pamięć flash eMMC o pojemności 128 GB |
|---|---|
| Stopień | klasy przemysłowej |
| Technologia flash | 3D NAND |
| Aplikacje | automatyka przemysłowa, przetwarzanie brzegowe, sprzęt medyczny |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash EMMC 5.1 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Pojemność | Do 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |