| Nazwa | Karta TF Flash Mini SD |
|---|---|
| Funkcja | Kompaktowa i duża opcja pojemności |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Drony, konsola do gry |
| Wymiary | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | Gracze ze smartfonami i kamerami |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | kamery monitorujące Maszyny do wczesnej edukacji |
| CHIPS | Hynix V7 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| nazwisko | Memoria Carte 64 GB |
|---|---|
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| niestandardowe | Przystępne. |
| Stan produktów | w magazynie |
| Klasa szybkości | Klasa 10 |
| Produkt | Karta pamięci Tf marki PG |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera/DVR |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Użycie | telefon, aparat fotograficzny itp |
|---|---|
| opakowanie | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
| OEM | Wsparcie |
|---|---|
| Stan produktów | w magazynie |
| Materiał | Plastikowe |
| Marka | Marka PG |
| Cechy | Wysoka prędkość |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta TF marki PG do sterowania przemysłowego PLC |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Produkt | Karta Mini SD o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera GoPro GPS |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |