| Nazwa produktu | Chip pamięci EMMC IC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Temperatura robocza | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Pojemność | 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Porozumienie | HS400 |
| Porozumienie | HS400 |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Zastosowanie | Router sieciowy/telefon komórkowy/wbudowana płyta główna/tablet |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć eMMC 5.1 |
|---|---|
| Użyj dla | Inteligentny telewizor |
| Opakowanie | BGA153 |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Nazwa produktu | Chipy PSLC Nand Flash eMMC 5.1 |
|---|---|
| Użyj dla | Inteligentny głośnik zasilany sztuczną inteligencją |
| Opakowanie | BGA153 |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Pochodzenie | SZ |
| Pakiet | BGA153 |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |