| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| Producent | PG |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Woltaż | 1,8 V / 3,3 V |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Protokół | HS400 |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| Kolor | czarny |
| Producent | PG |
|---|---|
| Protokół | HS400 |
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-256 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Jakość | 100% oryginał |
| Warunki | Nowy |
| Flash NAND | MLC/TLC/QLC |