| Kapasite | 64GB-256GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Durum | Yeni |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Anlaşma | HS400 |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Logo | Oem |
|---|---|
| Uyumluluk | RoHS, CE |
| Yazma hızı | 140 MB/s'ye kadar |
| Garanti | 3 yıl |
| Dayanıklılık | Şok geçirmez |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Üreticisi | PG |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Protokol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | plastik |