| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Nazwa produktu | Wbudowana karta multimedialna EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Status | Dobry zdrowie |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa produktów | Motoryzacja Wbudowany EMMC |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Protokół | HS400 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Produkt | emmc dla tabletów edukacyjnych |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Logo | dostosowane |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Warunki | Nowy |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typowe zastosowania | Smartfony, tablety, urządzenia IoT |
| Zużycie energii | Typowe 50mA aktywne |
| Nazwa | Komponent IC Wbudowany przemysłowy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Protokół | HS400 |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V-3,6 V |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Producent | PG |
| Kolor | Czarny |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Standard | eMMC 5.1 |