| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Werktemperatuur | -25°C aan +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Productnaam | Emmc-geheugenchips van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Standaard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Productnaam | EMMC 5.1 geïntegreerde multimediakaart |
|---|---|
| Pakket | BGA153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |