| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Depolama kapasitesi | 256GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Arayüz | HS400 (400 MB/sn) |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Hafıza | Flaş |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
|---|---|
| Orjin | Çin |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arabirim | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı Emmc Bellek Yongaları |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Gofret | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |