| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Storage Apacity | 256GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Compatibility | Tablet PC/ Set-top Box |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Interface | HS400 (400 MB/s) |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm |
|---|---|
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Aplication | Tablet Computer |
| Application | Embedded Motherboard |
| Memory | Flash |
| Condition | Good |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Interface | MMC (MultiMediaCard) Interface |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Orign | China |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8gb/16gb/32gb/64gb/128gb/256gb |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 64GB To 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Operating Temperature | -25°C To +85°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Color | Black |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Random Write Speed | Up To 10,000 IOPS |
| Product Name | Automotive Grade Emmc Memory Chips |
|---|---|
| Controller | SMI |
| Wafer | KIOXIA |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Write Speed | 240MB/s |