| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Διασύνδεση | HS400 (400 MB/s) |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Κατάσταση | Καλός |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Orign | Κίνα |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
|---|---|
| Orign | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης Emmc κατηγορίας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |