| Nazwa | Komponent IC Wbudowany przemysłowy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Chip pamięci EMMC IC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Typ lampy błyskowej Nand | MLC/TLC |
| Zgodność systemu operacyjnego | Windowsa, Linuksa, Androida |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| Nazwa produktu | Wbudowane układy scalone eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Jakość | Nowy |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Logo | OEM |
| Nazwa produktu | Motoryzacja Wbudowany EMMC |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Nazwa produktu | Samochodowa wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| fabryka | Tak |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Marka | PG |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | RPMB (Replay Protected Memory Block) do bezpiecznego przechowywania danych |
| Stan produktu | Nowy |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zapłata | TT |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Pojemność | 4GB, 128 GB, 256 GB |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wybór Flasha | MLC |
| Jakość | 100% oryginał |
|---|---|
| niestandardowe | Przystępne. |
| Wymiary | 15 mm*11 mm*1 mm |
| OEM | Wsparcie |
| Stan produktów | w magazynie |