| Nazwa produktu | eMMC 5.1 Wbudowany samochodowy eMMC |
|---|---|
| stan produktów | Nowy |
| Ocena Flash | klasa A |
| Zgodny | W pojeździe |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| typ | Karta SD |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa | Wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Temperatura pracy | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I / UHS-II (w zależności od modelu) |
|---|---|
| Funkcja | Duża pamięć pojemności, obsługa wideo 4K |
| Pojemność pamięci | różni się (np. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| uszczelka | opakowanie zbiorcze/pudełko PP/blister |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Pakiet | Witamy OEM/ODM lub domyślnie |
|---|---|
| Stosowanie | karty do gry, zdrapka itp |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30 |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Jakość | Dobry |
|---|---|
| Producent | PG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Logo | dostosowane |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |