| İsim | IC Bileşeni Gömülü Endüstriyel eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | EMMC IC Bellek Çip |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Nand Flash Türü | MLC/TLC |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Ürün Adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün adı | Otomotiv Gömülü Çoklu Ortam Kartı |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Malzeme | plastik |
| Kapasite seçenekleri | 64GB, 128GB, 256GB |
| Menşei | Çin |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Paket | BGA 153 |
| fabrika | Evet |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | PG |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85°C |
|---|---|
| Güvenlik | Güvenli veri depolama için RPMB (Tekrar Korumalı Bellek Bloğu) |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Flaş Seçimi | MLC |
| Kalite | %100 Orijinal |
|---|---|
| özel | Kabul edilebilir. |
| Boyutları | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Destek |
| Ürün Durumu | Depoda |