| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Επιλογές χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB |
| Προέλευση | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Θερμοκρασία εργασίας | -25~85℃ |
|---|---|
| Ασφάλεια | RPMB (Replay Protected Memory Block) για ασφαλή αποθήκευση δεδομένων |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Επιλογή Flash | MLC |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | 15mm*11mm*1mm |
| Οργανωτής κατασκευής | Υποστήριξη |
| κατάσταση προϊόντων | Σε αποθέματα |
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*11*1 χλστ |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Αποθήκη | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |