| نام | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| BGA | 153 |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| نام محصول | تراشه حافظه IC EMMC |
|---|---|
| ظرفیت | 64-256 گیگابایت |
| توافق نامه | HS400 |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| ماندگاری | ضد ضربه، ضد آب، ضد اشعه ایکس |
|---|---|
| گارانتی | 3 سال |
| نوع فلش ناند | MLC/TLC |
| سازگاری سیستم عامل | ویندوز، لینوکس، اندروید |
| ابعاد | 15mm x 11mm x 1mm |
| نام محصول | تراشه های آی سی جاسازی شده eMMC 5.1 |
|---|---|
| استفاده از مورد | تبلت های آموزشی |
| کیفیت | جدید |
| نوع بسته | BGA 153 |
| لوگو | OEM |
| نام محصول | EMMC جاسازی شده خودرو |
|---|---|
| سرعت نوشتن | 240 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت خواندن | 330 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| مواد | پلاستیک |
| نام محصول | کارت چند رسانه ای جاسازی شده خودرو |
|---|---|
| سرویس سفارشی آرم | موجود است |
| مواد | پلاستیک |
| گزینه های ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| مبدا | چین |
| نام محصول | eMMC 5.1 32 گیگابایت 64 گیگابایت 128 گیگابایت |
|---|---|
| بسته | BGA 153 |
| کارخانه | بله |
| مواد | پلاستیک |
| نام تجاری | PG |
| دمای کاری | -25 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| امنیت | RPMB (بازپخش بلوک حافظه محافظت شده) برای ذخیره امن داده ها |
| وضعیت محصول | جدید |
| بارق پیشرفته | پشتیبانی می شود |
| پرداخت | TT |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| ظرفیت | 4 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| انتخاب فلش | MLC |
| کیفیت | 100% اورجینال |
|---|---|
| سفارشی | قابل قبول |
| ابعاد | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | حمایت |
| وضعیت محصولات | در انبار |