| Naam | IC-component ingebedde industriële eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | Het Geheugenspaander van EMMC IC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Nand Flash Type | MLC/TLC |
| Compatibiliteit van besturingssystemen | Windows, Linux, Android |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Productnaam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Productnaam | Automotive ingebedde multimediakaart |
|---|---|
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Oorsprong | China |
| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Werktemperatuur | -25~85℃ |
|---|---|
| Beveiliging | RPMB (Replay Protected Memory Block) voor veilige gegevensopslag |
| Productstatus | Nieuw |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Betaling | TT |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Keuze van Flash | MLC |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Op maat | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | In voorraad |