| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
|---|---|
| Rozmiar | 15*11*1mm |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| StorageCapacity | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, monitoring, motoryzacja, urządzenia medyczne |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Prędkość | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginału |
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan przedmiotu | Nowy |
| fabryka | Tak |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| MTBF | 1 000 000 godzin |
| Trwałość | Klasa przemysłowa, wysoka wytrzymałość |
| Wodoodporny | IPx7 |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Przypadek użycia | Dekoder OTT |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Dobry |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| Nazwa produktu | Oryginał Nowy emmc |
|---|---|
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Funkcja | Niski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Temperatura przechowywania | -40-105 ℃ |
|---|---|
| Pojemność | Zwykle waha się od 4 GB do 256 GB |
| Kluczowe funkcje | wbudowana pamięć emmc |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| OEM | Wsparcie |