| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε 85°C |
| Πακέτο | Πακέτο BGA |
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Βαθμός | Εμπορικός βαθμός |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Oem | καλωσόρισμα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοκινητοβιομηχανικού βαθμού eMMC5.1 |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Κατασκευαστής | PG |
| Ελεγκτής | SMI |
| εργοστάσιο | Ναί |
| NAND FLASH | TLC/QLC |
|---|---|
| Σειρά | Libre |
| Μέγιστη ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Φορέστε ισοπεδωτική | Υποστηρίζεται |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής αξιοπιστίας Αυτοκίνητο Βαθμός EMMC5.1 |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Oem | καλωσόρισμα |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |