| Gebruikscasus | Tabletten leren |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 85°C |
| Pakket | BGA-pakket |
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Cijfer | Commerciële kwaliteit |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| OEM | welkom |
| Materiaal | plastic |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Productnaam | Automobilengraad eMMC5.1 |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Vervaardiging | PG |
| Controleur | SMI |
| fabriek | Ja |
| NAND FLASH | TLC/QLC |
|---|---|
| Serie | Vrij |
| Maximale schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Slijtage-nivellering | Ondersteund |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Productnaam | Hoge betrouwbaarheid Automotive-kwaliteit EMMC5.1 |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| OEM | welkom |
| fabriek | Ja |
| Garantie | 5 jaar |