| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 85°C |
| Paket | BGA paketi |
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Seviye | Ticari Sınıf |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Oem | Hoş geldin |
| Malzeme | plastik |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC5.1 |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Üreticisi | PG |
| Denetleyici | SMI |
| fabrika | Evet |
| Nand flaş | TLC/QLC |
|---|---|
| Seri | Özgür |
| Maksimum Yazma Hızı | 240 MB/sn |
| Aşınma Tesviyesi | Destekleniyor |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila +105°C |
|---|---|
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Ürün adı | Yüksek Güvenilirlik Otomotiv Sınıfı EMMC5.1 |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Oem | Hoş geldin |
| fabrika | Evet |
| Garanti | 5 Yıl |