| Nazwa produktu | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| fabryka | Tak |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Marka | PG |
| Nazwa | High Performance Industrial Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protokół | HS400 |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 64 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 64 GB/128 GB |
|---|---|
| Wybór Flasha | TLC i flash |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Stan | dobra jakość |
| Temperatura pracy | -45 ~ 105 ℃ |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
|---|---|
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |