| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Naam | High Performance Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB |
|---|---|
| Keuze uit flitser | TLC NAND Flash |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Voorwaarde | goede kwaliteit |
| Werktemperatuur | -45~105℃ |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| AANGEPAST | Steun |
|---|---|
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |