| Ürün Adı | eMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Paket | BGA 153 |
| fabrika | Evet |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | PG |
| Adı | Yüksek Performanslı Endüstriyel Sınıf eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 64 GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 64GB/ 128GB |
|---|---|
| Flaş Seçimi | TLC ve flaş |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Menşei | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Durum | kaliteli |
| Çalışma Sıcaklığı | -45~105°C |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| GELENEK | Destek |
|---|---|
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |