| Produkt | Kategoria EMMC Automotive |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | AEC-Q100, ROHS |
| Protokół | HS400 |
| Nazwa produktu | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Status | Dobry zdrowie |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Kolejkowanie poleceń | Utrzymany |
| Nazwa produktu | 64 GB Nowy oryginalny eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zapłata | TT |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Induatrialny eMMC do przełączników przemysłowych |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| OEM/ ODM | Powitanie |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Nazwa | Karta pamięci klasy przemysłowej 10 |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Nazwa | Klasa przemysłowa EMMC |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Jakość | Dobra śmierć, wysoka wydajność |
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Nazwa produktu | Samochodowa wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 Wbudowany samochodowy eMMC |
|---|---|
| stan produktów | Nowy |
| Ocena Flash | klasa A |
| Zgodny | W pojeździe |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Nazwa | Klasa przemysłowa EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protokół | HS400 |
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |