| Pojemność | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -45 ~ 105 ℃ |
| fabryka | Tak |
| Pakiet | BGA153 |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Nazwa produktu | Komponent elektroniczny IC 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dekoder |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Zakres wydajności | Do 256 GB |
| Logo | Dostosowane logo |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
|---|---|
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Nazwa produktu | Chipy PSLC Nand Flash eMMC 5.1 |
|---|---|
| Użyj dla | Inteligentny głośnik zasilany sztuczną inteligencją |
| Opakowanie | BGA153 |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Protokół | HS400 |
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć eMMC 5.1 |
|---|---|
| Użyj dla | Inteligentny telewizor |
| Opakowanie | BGA153 |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Nazwa produktu | Wysoka niezawodność klasy motoryzacyjnej EMMC5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| OEM | Witamy |
| fabryka | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |