| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153 BGA Flash Nand |
|---|---|
| Waga | około 16 g |
| zwyczaj | Wsparcie |
| Pojemność | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Aplikacja | Inteligentny głośnik |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulowej) 153 |
| Stan | Dobra jakość |
| Tworzywo | Plastikowy |
| OEM | Powitanie |
| Produkt | Pamięć flash EMMC |
|---|---|
| Aplikacja | System ADAS w samochodzie |
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | AEC-Q100, ROHS |
| Tworzywo | Plastikowy |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Kolor | zwyczaj |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wbudowane układy scalone eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Jakość | Nowy |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Logo | OEM |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Nazwa produktu | wbudowana pamięć emmc |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | W systemie komunikacji i sieci pojazdu |
| Kolor | Czarny |
| Produkt | Wbudowany układ scalony samochodowy EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie pamięci masowej EMMC |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Koxia |
| Aplikacja | Zaawansowany system wspomagania jazdy |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| fabryka | Tak |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Gwarancja | 5 lat |