| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Ονομασία | Υψηλής απόδοσης Βιομηχανικός βαθμός eMMC 5.1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 64GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB |
|---|---|
| Επιλογή Flash | TLC λάμψη NAND |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Κατάσταση | καλής ποιότητας |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45~105℃ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| ΕΘΙΜΟ | Υποστήριξη |
|---|---|
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |