| Losowa prędkość zapisu | Do 4000 IOPS |
|---|---|
| Użycie | miejsce na telefon, tablet i tak dalej |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Kod korekcji błędów | - Tak, proszę. |
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Logo | OEM |
| Pakiet | BGA153 |
| Zgodny | adas |
| Nazwa | Marka PG 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Centralny ekran sterowania samochodem i multimedialne pola odtwarzania |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Inteligentny telefon |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa | 128 GB EMMC Doskonała stabilność |
|---|---|
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa produktu | Samochodowy eMMC 64 GB |
|---|---|
| Powiązane certyfikaty | Powiązane certyfikaty |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Rozmiar | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Ocena Flash | klasa A |
| Nazwa produktu | Wbudowany eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Aplikacja | Wbudowany terminal RK3576 |
| Marka | Marka PG |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 200 MB/s |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
| Losowa prędkość zapisu | Do 4000 IOPS |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Jakość | Doskonały |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Aplikacja | RK3568 Wbudowany |
| Nazwa | Klasa przemysłowa EMMC |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Jakość | Dobra śmierć, wysoka wydajność |
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |