| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
|---|---|
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Λογότυπο | Oem |
| Πακέτο | BGA153 |
| Σύμφωνος | ADAS |
| Ονομα | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεντρική οθόνη ελέγχου αυτοκινήτου και κουτιά αναπαραγωγής πολυμέσων |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Ονομα | 128GB EMMC Εξαιρετική σταθερότητα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοκίνητο eMMC 64 GB |
|---|---|
| Σχετικές Πιστοποιήσεις | Σχετικές Πιστοποιήσεις |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
| Μέγεθος | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3576 Ενσωματωμένο τερματικό |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 200MB/s |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
| Ονομα | Βιομηχανικός βαθμός EMMC |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ποιότητα | Καλό θάνατο, υψηλή απόδοση |
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Oem | υποστήριξη |
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3568 Ενσωματωμένο |