| Nazwa produktu | PG Brand Automotive eMMC 5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |
| Ocena Flash | klasa A |
| Opłatek | Koxia |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Nazwa produktu | Wbudowany samochodowy eMMC |
|---|---|
| Zgodny | Monitor dookoła (AVM) |
| Pochodzenie | Chiny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Jakość | Dobry |
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |
| Jakość | Excellect |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153 BGA Flash Nand |
|---|---|
| Waga | około 16 g |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pojemność | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Aplikacja | Inteligentny głośnik |
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
|---|---|
| Zgodność | IATF 16949 |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Zgodny | Układy pamięci zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) i systemów jazdy autonomicznej (A |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Przemysłowe eMMC dla IoT Edge Computing |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Gwarancja | 3 lata |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 dla inteligentnego domu |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa | Niskie zużycie energii EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |