| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
|---|---|
| Kullanımı | telefon, tablet vb. için depolama |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Hata Düzeltme Kodu | - Evet. |
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Logo | Oem |
| Paket | BGA153 |
| Uyumlu | adalar |
| İsim | PG markası 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Uygulama | Araba Merkezi Kontrol Ekranı ve Multimedya Oynatma Kutuları |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| İsim | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | akıllı telefon |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| İsim | 128GB EMMC Mükemmel İstikrar |
|---|---|
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Ürün adı | Otomotiv eMMC 64GB |
|---|---|
| İlgili Sertifikalar | İlgili Sertifikalar |
| Paket Tipi | BGA153 |
| Boyut | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3576 Gömülü Terminal |
| Marka | PG Markası |
| Sıralı Yazma Hızı | 200 MB/sn'ye kadar |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Kalite | İyi kalıp, yüksek performans |
| Kapasite | 64 128 256GB |
| GELENEK | Destek |
| Ürün adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Oem | Destek |
| Kalite | Harika |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3568 Gömülü |