| Produkt | EMMC |
|---|---|
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Typ opakowania | BGA153 |
| stan produktów | Nowy |
| Kontroler | SMI |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Produkt | EMMC |
| Pamięć | Błysk |
| Nazwa produktu | OEM ODM klasy samochodowej eMMC |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash modułu EMMC |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Ocena Flash | klasa A |
| Protokół | HS400 |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Nazwa produktu | EMMC klasy motoryzacyjnej 128 GB |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa | EMMC 5.1 dla tabletek |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Aplikacja | Tabletki, motoryzacyjny centralny system sterowania |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 Wbudowany samochodowy eMMC |
|---|---|
| stan produktów | Nowy |
| Ocena Flash | klasa A |
| Zgodny | W pojeździe |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć flash eMMC |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |
| Nazwa produktu | Marka PG EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | Samochód |
| Kolor | Czarny |
| Produkt | EMMC |
|---|---|
| Zarządzanie energią | Zaawansowane funkcje zarządzania energią |
| Porozumienie | HS400 |
| Zastosowanie | komputer typu tablet |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |