| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 4000 IOPS |
|---|---|
| استفاده | ذخیره سازی برای گوشی، تبلت و غیره |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| کد تصحیح خطا | آره |
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| نام محصول | جاسازی شده خودرو درجه EMMC |
|---|---|
| درجه فلش | درجه A |
| لوگو | OEM |
| بسته | BGA153 |
| سازگار است | adas |
| نام | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| درخواست | صفحه کنترل مرکزی اتومبیل و جعبه های پخش چندرسانه ای |
| کنترل کننده | SMI |
| ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| OEM/ODM | استقبال |
| نام | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| کاربرد | گوشی های هوشمند |
| کنترل کننده | SMI |
| ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| OEM/ODM | استقبال |
| نام | 128 گیگابایت EMMC ثبات عالی |
|---|---|
| کاربرد | مادربرد جاسازی شده |
| کنترل کننده | SMI |
| ظرفیت | 32 گیگابایت/ 64 گیگابایتی/ 128 گیگابایت/ 256 گیگابایت |
| OEM/ODM | استقبال |
| نام محصول | eMMC خودرو 64 گیگابایت |
|---|---|
| گواهینامه های مرتبط | گواهینامه های مرتبط |
| نوع بسته | BGA153 |
| اندازه | 11.5x13x1.0/11.5x13x1.2 |
| درجه فلش | درجه A |
| نام محصول | eMMC جاسازی شده 5.1 |
|---|---|
| ظرفیت ذخیره سازی | 64 گیگابایت/128 گیگابایت/256 گیگابایت |
| سرعت نوشتن | تا 240 مگابایت بر ثانیه |
| برنامه | ترمینال جاسازی شده RK3576 |
| نام تجاری | برند پی جی |
| سرعت نوشتن متوالی | تا 200 مگابایت بر ثانیه |
|---|---|
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| سرعت خواندن متوالی | تا 400MB/s |
| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 4000 IOPS |
| نام | درجه صنعتی EMMC |
|---|---|
| گارانتی | 3 سال |
| کیفیت | خوب می میرند ، عملکرد بالا |
| ظرفیت | 64 128 256 گیگابایت |
| سفارشی | پشتیبانی کنید |
| نام محصول | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | پشتیبانی کنید |
| کیفیت | عالی |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| برنامه | RK3568 تعبیه شده است |