| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
|---|---|
| Gebruik | opslagruimte voor telefoon, tablet enz. |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Foutcorrectiecode | - Ja, dat klopt. |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Logo | OEM |
| Pakket | BGA153 |
| Verenigbaar | ADAS |
| Naam | PG -merk 64 GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Toepassing | Auto centrale besturingsscherm en multimedia -afspeelboxen |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smartphone |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Productnaam | Auto-eMMC 64 GB |
|---|---|
| Gerelateerde certificeringen | Gerelateerde certificeringen |
| Pakkettype | BGA153 |
| Maat | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Flitsgraad | rang A |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Sollicitatie | RK3576 Ingebouwde terminal |
| Merk | PG-merk |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 200 MB/s |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
| Naam | EMMC van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Kwaliteit | Goed sterven, hoge prestaties |
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| AANGEPAST | steun |
| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | steun |
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Sollicitatie | RK3568 Ingebed |