| Random Write Speed | Up To 4,000 IOPS |
|---|---|
| Usage | Storage For Phone, Tablet And So On |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Error Correction Code | Yes |
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| Product Name | Embedded Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Logo | Oem |
| Package | BGA153 |
| Compatible | ADAS |
| Name | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Application | Car Central Control Screen And Multimedia Playback Boxes |
| Controller | SMI |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Name | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Application | Smart Phone |
| Controller | SMI |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Name | 128GB EMMC Excellent Stability |
|---|---|
| Application | Embedded Motherboard |
| Controller | SMI |
| Capacity | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Product Name | Automotive EMMC 64GB |
|---|---|
| Related Certifications | Related Certifications |
| Package Type | BGA153 |
| Size | 11.5x13x1.0/11.5x13x1.2 |
| Flash Grade | Grade A |
| Product Name | Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Application | RK3576 Embedded Terminal |
| Brand | PG Brand |
| Sequential Write Speed | Up To 200MB/s |
|---|---|
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| Sequential Read Speed | Up To 400MB/s |
| Random Write Speed | Up To 4,000 IOPS |
| Name | Industrial Grade EMMC |
|---|---|
| Warranty | 3 Year |
| Quality | Good Die, High Performance |
| Capacity | 64 128 256GB |
| Custom | Support |
| Product Name | EMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Support |
| Quality | Excellent |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Application | RK3568 Embedded |