| NAND | TLC |
|---|---|
| Przypadek użycia | Dekoder OTT |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Dobry |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Typ opakowania | FBGA |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃/-45 ~ 105 ℃ |
| Jakość | Dobry |
|---|---|
| Producent | PG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Logo | dostosowane |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153BGA IC |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | 0 ~ 70 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wbudowany eMMC 5.1 |
|---|---|
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Gwarancja | 5 lat |
| Zgodny | Motoryzacyjny elektroniczny ADAS |
| Nazwa produktu | Samochodowy eMMC o pojemności 128 GB |
|---|---|
| Zastosowanie | Inteligentne kokpity samochodowe |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Pamięć | Błysk |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Interfejs pamięci | eMMC5.1 |
|---|---|
| Losowe IOP odczytu | Do 3000 IOPS |
| Współczynnik kształtu | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| typu NAND | MLC/TLC |
| Nazwa produktu | 64 GB Nowy oryginalny eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zapłata | TT |
| Nazwa | PG klasy przemysłowej eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protokół | HS400 |
| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |