| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Nazwa | PG 256 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Zastosowanie | Konsola gier / set-top pudełko / smartfon / Smart TV |
| OEM/ODM | Mile widziana |
| porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie pamięci masowej EMMC |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Kontroler | SMI |
| Opłatek | Koxia |
| Aplikacja | Zaawansowany system wspomagania jazdy |
| Nazwa produktu | wbudowana pamięć emmc |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | W systemie komunikacji i sieci pojazdu |
| Kolor | Czarny |
| Produkt | Nowa i oryginalna pamięć Flash EMMC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa | Klasa przemysłowa EMMC |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa |
| OEM | Witamy |
| Błysk | Pamięć Flash NAND 3D TLC |
| Nazwa | Przemysłowy układ pamięci Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Nazwa | Induatrialny eMMC do przełączników przemysłowych |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowe EMMC |
|---|---|
| Stopień | klasa A |
| Pojemność | 64 128G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Pamięć flash EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |