| Logo | Oem |
|---|---|
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Paket Tipi | FBGA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~85°C/-45~105°C |
| Kalite | İyi |
|---|---|
| Üreticisi | PG |
| Garanti | 1 yıl |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| İşlev | Hafıza |
|---|---|
| Uyumluluk | tablet bilgisayar |
| Oem | Destek |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | EMMC 153BGA IC Bellek |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~70°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Garanti | 5 Yıl |
| Uyumlu | Otomotiv Elektroniği ADAS |
| Ürün adı | 128 GB Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Uygulama | Araç Akıllı Kokpitleri |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Hafıza | Flaş |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Bellek arayüzü | eMMC5.1 |
|---|---|
| Rastgele okuma iops | 3000 IOPS'ye kadar |
| Form Faktörü | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| NAND türü | MLC / TLC |
| Ürün adı | 64GB Yeni Orijinal eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| İşlev | Hafıza |
| Ödeme | TT |
| Adı | PG Endüstriyel Sınıf eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |