| Nazwa produktu | Wbudowane chipy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Marka | PG |
| Jakość | Nowy |
| Producent | Tak |
| Nazwa produktu | Wbudowany Flash Automotive eMMC |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Powiązane certyfikaty | IATF 16949 |
| Opłatek | Koxia |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Nazwa | eMMC klasy przemysłowej PG |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 128 256G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Produkt | Wbudowany układ scalony samochodowy EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Stan | Dobry |
| Prędkośc autobusu | HS400 (do 400 MB/s) |
| Nazwa produktu | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Status | Dobry zdrowie |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Kolejkowanie poleceń | Utrzymany |
| Nazwa produktu | 128 GB wbudowanej pamięci EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Typ opakowania | FBGA |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |