| Νάνος | TLC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Αποκωδικοποιητής OTT |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Καλός |
| Λογότυπο | Oem |
|---|---|
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Τύπος πακέτου | FBGA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~85℃/-45~105℃ |
| Ποιότητα | Καλός |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PG |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| Oem | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC EMMC 153BGA |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~70℃ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| Σύμφωνος | Ηλεκτρονικά Αυτοκινήτων ADAS |
| Όνομα προϊόντος | 128 GB Automotive eMMC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνα πιλοτήρια αυτοκινήτου |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Διασύνδεση μνήμης | eMMC5.1 |
|---|---|
| Τυχαίο ανάγνωση οπών | Έως 3000 IOPS |
| Form Factor | BGA (Ball Grid Array) |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Τύπος NAND | MLC / TLC |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB Νέο πρωτότυπο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Πληρωμή | TT |
| Ονομασία | Βιομηχανική κατηγορία PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |