| Nand | TLC |
|---|---|
| Use Case | OTT Set-top Box |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Condition | Good |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Error Correction | Built-in ECC (Error Correction Code) |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Package Type | FBGA |
| Operating Temperature | -40~85℃/-45~105℃ |
| Quality | Good |
|---|---|
| Manufacturer | PG |
| Warranty | 1 Years |
| Logo | Customized |
| Error Correction | Built-in ECC (Error Correction Code) |
| Function | Memory |
|---|---|
| Compatibility | Tablet PC |
| Oem | Support |
| Origin | China |
| Warranty | 1 Years |
| Product Name | EMMC 153BGA IC Memory |
|---|---|
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |
| Operating Temperature | 0~70℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Warranty | 5 Years |
| Compatible | Automotive Electronic ADAS |
| Product Name | 128GB Automotive EMMC |
|---|---|
| Aplication | Car Intelligent Cockpits |
| Origin | Guangdong, China |
| Memory | Flash |
| Package | BGA153 Package |
| Memory Interface | EMMC5.1 |
|---|---|
| Random Read Iops | Up To 3000 IOPS |
| Form Factor | BGA (Ball Grid Array) |
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Nand Type | MLC / TLC |
| Product Name | 64GB New Original EMMC 5.1 |
|---|---|
| Product Status | New |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Function | Memory |
| Payment | TT |
| Name | PG Industrial Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| Wafer | Industrial Grade KIOXIA Wafer |
| Read Speed | Up To 330MB/s |